Про це повідомляє прес-служба Полтавської обласної організації ВО «Свобода».

Олександр Гребенюк зізнався, що разом з іншими членами організованої злочинної групи брав участь у жорстокому побитті націоналіста, яке призвело до його смерті, та співпрацює зі слідством.

Миргородський міськрайонний суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та Олександром Гребенюком. Обвинуваченого засудили до 7 років позбавлення волі. Його дії кваліфіковано за  ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 121 («Умисне завдання тяжкого тілесного ушкодження з метою залякування потерпілого, що спричинило його смерть, вчинене у складі організованої злочинної групи») та ч. 2 ст. 185 («Крадіжка, вчинена за попередньою змовою групою осіб») КК України.

Судовий розгляд щодо решти двох обвинувачених – депутата Миргородської міськради від партії Ляшка  Хачатура Хачатряна, який замовив побиття, та Левона Марданяна – відбудеться незабаром.

Прокурор повідомив Хачатряну та Марданяну про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 3 ст. 28 («Вчинення злочину організованою групою осіб за попередньою змовою»), ч. 2 ст. 121 («Умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого») та ч. 2 ст. 185 («Крадіжка, вчинена за попередньою змовою групою осіб») Кримінального кодексу України.

Під час досудового розслідування також встановили причетність до вбивства четвертого підозрюваного, який перебуває в розшуку.

«Ми вважаємо, що наш побратим Олег Супруненко загинув унаслідок цілеспрямованого замаху на ого життя та здоров’я, і причиною стали його політичні погляди. Суд  ухвалив справедливе рішення – один убивця вже за ґратами, залишилися ще троє. "Свобода" вимагає об’єктивного розслідування та покарання всіх винних!» – наголосив керівник Полтавської обласної організації ВО «Свобода» Валерій Черняков.

Довідка: 12 липня 2017 року Хачатур Хачатрян та його спільники чекали у засідці на депутата-націоналіста Олега Супруненка, який їхав з роботи. Діючи за заздалегідь розробленим планом, нападники завдали йому тяжких поранень, після чого покинули непритомним на узбіччі. Більше трьох тижнів свободівець перебував у реанімації, а 7 серпня пішов із життя.