Відповідне рішення суд прийняв у вівторок, 26 червня, повідомляє «Слово і Діло».

Прокуратура клопотала про продовження терміну утримання під вартою. Сторона захисту просила обрати запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

«Суддя прийняв рішення про обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою строком на 60 діб, до 26 серпня, без права внесення застави», – зазначає видання.

Також були допитані потерпілі під час пожежі діти. Діти стверджують, що в «Вікторії» інструктаж з протипожежної безпеки з ними не проводили, а водопровідна вода (в кімнатах, в душі) билася струмом. Крім того, в деяких кімнатах заїдали замки.

Нагадаємо, 6 червня Київський районний суд Одеси відхилив клопотання департаменту освіти і науки міськради Одеси про зняття арешту з частини дитячого табору «Вікторія». Також повідомлялося, що Київський районний суд Одеси в травні відмовив у відводі головуючого судді в кримінальному провадженні за обвинуваченням директора дитячого табору «Вікторія».

Як повідомлялось, Київський районний суд м. Одеси визнав винною колишню старшу виховательку табору «Вікторія», під час пожежі в якому згинуло троє дітей.

Як відомо, пожежа у таборі «Вікторія» спалахнула в ніч на 16 вересня 2017 року та забрала життя трьох дітей, ще троє – потрапили до лікарні. 

У позашкільному закладі на той час відпочивали 50 дітей з хореографічного колективу «Адель», які отримали відпочинок у таборі як подарунок від міської влади.

Першими пожежу побачили двоє підлітків з вікна сусіднього корпусу, які самі вивели з палаючого будинку понад 20 дітей.

Загиблі дівчата Соня Мазур, Сніжана Арпентій та Настя Кулініч жили в одній кімнаті, що була розташована над епіцентром пожежі.

У ДСНС заявили, що ще до пожежі виявили у таборі недоліки з протипожежної безпеки і вказали на них керівництву табору. Проте, їх ніхто не усунув.

Відповідальною за пожежну безпеку в таборі була Наталія Янчик, яка на момент інциденту написала заяву на звільнення і вже не працювала у закладі.

Директор «Вікторії» Петрос Саркісян пояснив, що протипожежну сигналізацію у таборі спеціально відімкнули, бо вона часто спрацьовувала і будила дітей.