Закревська вимагає прийняти зміни до закону про ДБР, спрямовані на розблокування розслідування справ Майдану

Адвокат сімей Небесної сотні Євгенія Закревська оголосила голодування. Про це вона заявила ефірі програми “Право на владу” на каналі 1+1.

Адвокат заявила, що слідство у справах Майдану зупинилося, в тому числі через те, що Верховна Рада не прийняла поправки до закону про Державне бюро розслідувань.

“Сьогодні перший день, коли перестало проводитися розслідування справ Майдану. Воно не буде відбуватися, поки не проголосують поправку в закон про ДБР, а саме поправку №318 про те, що слідчі прокуратури, які весь цей час проводили розслідування у справах Майдану можуть перейти в ДБР і продовжити це розслідування вже в новій структурі”, – сказала вона

“З сьогоднішнього дня, коли зупинилося це розслідування, я не буду їсти до того моменту, поки не приймуть цю поправку, не створять це управління і не переведуть туди цих слідчих”, – заявила Закревська.

Як відомо, у День Гідності та Свободи, 21 листопада, глава держави Володимир Зеленський заявив, що сподівається на те, що перші результати розслідувань справ Майдану будуть вже 20 лютого наступного року.