Офісом Генерального прокурора 18 травня 2020 року повідомлено про підозру діючому адвокату – колишньому старшому прокурору відділу прокуратури м. Києва.

Підозрюваному інкриміновано незаконне перешкоджання проведенню зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій, вчинене службовою особою, за попередньою змовою групою осіб; зловживання службовим становищем; службове підроблення, а також притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності прокурором, поєднане з обвинуваченням у вчиненні особливо тяжкого злочину, інформує пресслужба Генпрокуратури.

Зокрема, за даними слідства, колишній прокурор 18 лютого 2014 року, діючи за попередньою змовою групою осіб зі своїми керівниками, а також слідчими міліції, безпідставно погодив повідомлення про підозру у масових заворушеннях трьом незаконно затриманим учасникам Євромайдану.

В подальшому до протестувальників було незаконно застосовано запобіжний захід – тримання під вартою в період з 19 по 22 лютого 2014 року.

Як відомо, підозрюваному у незаконному викраденні та катуванні Ігоря Луценка та Юрія Вербицького, а також вбивстві останнього, повідомлено про нову підозру. – використання підроблених документів.