«Наші області є дуже схожими, на території двох областей є замки, історичні пам’ятки, дерев”яні церкви, гори Карпати, туристичні бази, гірськолижний туризм, екологічний туризм і сільський туризм і т.д.», - сказав він.

За його словами, відрізняється Закарпаття туристичною виставкою: «Адже, ми представляємо нашу область в розрізі туристично-привабливих районів, міст так, що навіть можна провести інформаційно-туристичний тур цими місцями. Крім того, ми представляємо широкий спектр діяльності медовиків, виноробів, ковалів і т.д.».

«І якщо сьогодні багато говорять про те, що з державного бюджету практично нічого не виділяється на розвиток регіонів, то ми спрямовуємо свої кошти саме туди і завжди стараємося показувати як у нас розвивається туризм в регіонах. І дивуюся чому Львівська область не представляє райони, адже тут вони також мають свій потенціал. Тому сподіваюся, що вже скоро наш досвід перейде сюди і я буду лише радіти цьому, бо саме в районах народжується туристичний продукт», - додав п. Олександр.

«Але тим не менше, ми підтримуємо Львів, бо Львів підтримує нас. В нас нормальні стосунки, спільно обговорюємо певні питання, зокрема по маркуванню туристичних шляхів та розробці нових цікавих туристичних продуктів», - зазначив Марченко.