СПУ не буде об‘єднуватися з СДПУ(О) ані зараз, ані в майбутньому, — повідомив перший секретар ЛОК СПУ Євген Таліпов, цитуючи заяву політвиконкому СПУ.
У заяві, зокрема, зазначається: „Останнім часом друковані та електронні ЗМІ поширюють неправдиву інформацію відверто провокаційного характеру щодо ймовірного об‘єднання СПУ та СДПУ(О). Політвиконком розцінює появу такої інформації як прояви розпочатої підвладними ЗМІ масованої і брудної піаркомпанії з метою внесення штучного розколу в лавах опозиції”.
„Такі дії свідчать в першу чергу про слабкість правлячого злочинного режиму та його передчуття скорого відходу в політичне небуття”, — вважають соціалісти.
Політвиконком заявляє, що таке об‘єднання неможливе взагалі ані зараз, ані в майбутньому. Будь-яке об‘єднання політичних партій можливе лише на основі спільної ідеології, яка виражена в програмних документах і підтверджена практичними діями.
У заяві також зазначається: „Як свідчить історія існування СДПУ(О) їхні ідеологічні засади, а ще більше практичні дії є несумісними. Реальна ідеологія, що пропагується СДПУ(О) спрямована на збереження існуючого кланового олігархічного режиму”.
„СПУ ж веде послідовну і безкомпромісну боротьбу проти режиму і ні за яких умов за Януковича голосувати не буде”, — наголошують соціалісти.
Євген Таліпов зазначив, що обласний комітет повністю підтримує цю заяву
При цьому він наголосив, що не йде мова про персоналії. „Я не переходжу дорогу Ігорю Шурмі та його друзям, але ми будемо критикувати їх дії стосовно політ реформи, стосовно зубожіння народу України і стосовно привласнення соціал-демократичних ідеалів.