Львівська обласна організація СПУ вже не має наміру розривати регіональної угоди про чесні та прозорі вибори з “Нашою Україною”. Це стало відомо після того, як лідер львівських нашоукраїнців Петро Олійник попросив пробачення в соціалістів за нібито образливі заяви на адресу лідера СПУ Олександра Мороза.
Минулої п’ятниці голова ЛОО СПУ Євген Таліпов заявив: якщо до понеділка, 25 жовтня, керівник Львівської обласної організації “Нашої України” Петро Олійник не попросить пробачення за постійні образливі заяви на адресу лідера СПУ Олександра Мороза, ЛОО СПУ розірве регіональну угоду про співпрацю у президентській виборчій кампанії.
– Останнім часом під час зустрічей із виборцями, а також у виступах на радіо та телебаченні Петро Олійник заявляє про те, що голосувати за Олександра Мороза – означає голосувати за Януковича, – наголошував Євген Таліпов. – Вважаю такі заяви образливими і такими, що суперечать змісту підписаної регіональної угоди
Нагадаємо, в серпні минулого року виборчі штаби кандидатів у президенти Віктора Ющенка й Олександра Мороза підписали угоду про чесні та прозорі вибори. Аналогічні угоди підписано між обласними штабами у квітні цього року.
У коментарі “Газеті” лідер львівських соціалістів Євген Таліпов повідомив, що відразу після такої заяви до нього звернувся Петро Олійник і попросив пробачення. “Наша співпраця триває”, – запевнив він.
Як повідомив у коментарі “Газеті” народний депутат Петро Олійник, потрібно йти на будь-які компроміси, щоб зберегти опозиційну єдність. За його словами, з обох сторін має бути співпраця, і це – його позиція.
– Ми повинні зробити все для того, щоб зберегти угоду, – наголосив він. – Навіть якщо до першого туру виборів вона матиме лише формальний характер.

А.Г., "Львівська газета"