Нардеп зазначив, що його подивувало, чому до прикладу Василя Шкляра об’єднана опозиція не включила в першу п’ятірку чи десятку свого списку.

«Василь Шкляр, якого висунула Українська платформа (УП «Собор» – Вголос) по Перемишлянах. Я думаю, що це є правильний вибір. Мені дуже дивно, чому об’єднана опозиція не взяла його в першу п’ятірку або в першу десятку. Я дуже шаную Ігоря Осташа, який іде по Стрию. Мені здається, що це найбільш достойна кандидатура по цьому округу. Я думаю, що знайдеться місце може в Центральній Україні, може в місті Києві для Олеся Донія», – розповів Тарас Стецьків.

Він додав, що на мажоритарних округах буде чимало незалежних кандидатів, яких опозиція з тих чи інших причин не включила в свої списки чи не висунула на округах.

«Вони підуть як незалежні кандидати. Я думаю, що вони виграють і вони складуть українське ядро у майбутній коаліції у Верховній Раді», – наголосив Тарас Стецьків.

За його словами, чітко простежується тенденція, що активістів Майдану забрали не лише з партійних списків, але і з мажоритарних округів.

«Думати, що авторитарний режим Януковича просто так здасться чи просто так віддасть владу – це дуже наївно думати. Тобто не виключений момент, коли треба буде попросити підтримку вулиці. І тому люди, які доказали, що вони вміють це організовувати, мені видавалося, що мали бути належно оцінені опозицією. Якщо вони опозицією не будуть оцінені, то вони будуть оцінені громадою на багатьох округах», – додав Тарас Стецьків.

Нагадаємо, вчорашнім рішенням Центральної виборчої комісії Тараса Стецьків зареєстрували кандидатом в народні депутати по 117-му виборчому округу міста Львова.