Проблема з документацією полягає в тому, що список кандидатів до облради подавався за підписом особи, яку Головне управлінні юстиції у Львівській області не зареєструвало як голову партійної організації.

Нагадаємо, що 28 вересня Львівська обласна організація ВО «Батьківщина» повторно виключила з партії народного депутата Івана Деньковича і вдруге обрала керівником першого заступника голови Львівської обласної ради Романа Ілика.

Як повідомляв Вголос, 3 липня 2010 року делегати обласної звітно-виборчої партійної конференції ВО «Батьківщина» обрали новим головою парторганізації першого заступника голови Львівської облради Романа Ілика.

Згодом з‘ясувалось, що 2 липня Печерський районний суд м. Києва своєю ухвалою зупинив дію постанови Президії політради партії ВО "Батьківщина" про виключення з партії Івана Деньковича та заборонив проведення конференції Львівської обласної партійної організації ВО "Батьківщина" до вирішення справи по суті. З відповідним позовом до суду звернувся Іван Денькович.

Керівництво БЮТу назвало це втручанням діючої влади в діяльність політичної партії. Львівська обласна організація ВО «Батьківщина» оскаржила це рішення суду.

Засідання Печерського суду за позовом Деньковича відбудеться 6 жовтня.