Нагороди для активних учасників національно-визвольних змагань 1990-2000-х років. А також для учасників національно-визвольних змагань 1970-2000-х рр. та просто 1990-х. Нагороджені також активні учасники національно-духовного відродження України за останній звітний період.

Львівська обласна рада запровадила відзнаку "90-річчя від дня проголошення Західно-Української Народної Республіки". Завтра, 23 грудня, на сесії облради депутатам буде запропоновано затвердити перелік достойників, які отримають цю відзнаку.

Згідно проекту рішення, списки тих, хто отримає цю відзнаку – загалом 411 осіб, формувалися на підставі клопотань від громадських організацій, райрад Львівщини, а також висновків постійних депутатських комісій з питань культури, духовного відродження, ЗМІ та туризму і з питань зв’язків з українцями закордоном, Львівською облрадою.

Ми пропонуємо увазі читачів список номінантів, починаючи з 308 номеру. Адже до цієї позиції в документі чітко вказано, яка саме громадська організація чи райрада запропонувала кандидатів на нагородження. А от з цієї позиції, як ми підозрюємо, список формувався за рекомендацією керівництва Львівської облради та постійних депутатських комісій.

Списки потенційних героїв нації можна подивитись:

тутка

тамка

тутка

тамка

тутка

і

тамка