Адміністрація президента США та уряд Мексики досягли угоди щодо припинення потоків нелегальних мігрантів з країн Центральної Америки до південного кордону США після того, як Трамп пригрозив ввести 5% мита на мексиканські товари.

Про це повідомив особисто глава Білого дому на офіційній твітер-сторінці в п'ятницю.

"Радий повідомити Вам, що Сполучені Штати Америки підписали угоду з Мексикою. Тарифи, які мали бути запроваджені в понеділок проти Мексики, тимчасово відкладені",- написав глава Білого дому в одному з повідомлень.

Він також поінформував, що Мексика погодилася вжити серйозних заходів щодо припинення хвилі міграції до південного кордону США.

"Це робиться для того, щоби значно скоротити чи взагалі викорінити нелегальну імміграцію, яка насуває з Мексики на Сполучені Штати. Подробиці угоди незабаром будуть оприлюднені Державним департаментом",- зауважив Трамп.

Як повідомлялося, погроза президента Дональда Трампа закрити кордон США з Мексикою вразить американських споживачів. Близько половини всіх імпортованих американських овочів і 40 відсотків імпортованих фруктів вирощуються в Мексиці.

https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1137155057667989511