Про Трампа багато говорять негативу, заявляючи, що він там заледве не найкращий друг Путіна. Проте я б хотів звернути увагу на реальні дії Адміністрації Трампа стосовно України.

Про це у коментарі ІА Вголос сказав експерт-міжнародник Юрій Олійник.

“У порівнянні з президентством Обами, за Трампа США активніше почала допомагати Україні. Нам виділяють кошти для купівлі сучасного військового озброєння, кошти на реформи. Трамп проти Росії показує жорсткішу позицію. Це і блокування та санкції США проти зведення Північного потоку-2, що не вигідно Україні. І, як на мене, демократи активніше йдуть на співпрацю із Російською Федерацією. Пригадаймо 2008 рік: Росія анексовує частину Грузії. У цей час Обама та демократи оголошують про перезавантаження стосунків з РФ.

З початку війни на Донбасі адміністрація Обами не надто активно допомагала Україні у протистоянні з РФ. Нам навіть не дозволяли купувати зброю для оборони. А приходить до влади Трамп і нам продають «Джавеліни» та інше сучасне американське озброєння. А тому я побоююсь, що Джо Байден, як демократ, може почати активніше йти на примирення з Росією, як це робили його однопартійці-президенти. Трамп, як член Республіканської партії, навряд чи погодиться на дружбу з РФ”, – наголосив експерт.