Про це повідомляє 112.ua

«Ми глибоко цінуємо дружбу, яку ми розвинули за 25 років дипломатичних відносин. Ми високо цінуємо вашу завзятість перед обличчям серйозних проблем, в тому числі у конфлікті під керівництвом Росії на Донбасі та окупацією Росії і спроби анексії Криму. Незважаючи на труднощі, які ви відчули, народ України проявив запеклу рішучість створювати економічні можливості, боротися з корупцією і зміцнювати свої демократичні інститути», - заявив Тіллерсон.

Держсекретар запевнив, що США пишаються партнерством з Україною та твердо підтримують її суверенітет і територіальну цілісність.

«Сполучені Штати пишаються тим, що були партнером на шляху України, і ми як і раніше непохитні у своїй підтримці суверенітету, територіальної цілісності і демократії. Нехай наступний рік принесе мир, процвітання і прогрес для народу України», - підкреслив Тіллерсон.

Як повідомлялося, в Україну до Дня Незалежності приїхав міністр оборони США Джеймс Меттіс. Голова Пентагону заявив, що США затвердили поставку в Україну техніки на 175 млн доларів.

Також Меттіс запевнив, що США не приймали і ніколи не приймуть анексію Криму Російською Федерацією.