Міністерство фінансів США оголосило про намір президента Трампа запровадити санкціі проти фізичних та юридичних осіб Туреччини, аби запобігти подальшому наступу на півночі Сирії.

Про це повідомляє Укрінформ.

“З огляду на поточний військовий наступ Туреччини на північному сході Сирії, президент Дональд Трамп має намір підписати указ, спрямований на запобігання будь-яких подальших наступальних військових дій Туреччини на північному сході Сирії, включно, але не обмежуючись невибірковими ударами по мирних жителях, цивільній інфраструктурі, етнічних або релігійних меншинах або іншими діями, що підривають тривалу контртерористичну діяльність Сирійських демократичних сил”, – йдеться у повідомленні Мінфіну США.

У міністерстві додали, що президент планує делегувати міністру фінансів, за погодженням з Білим домом та Держсекретарем, повноваження щодо накладення санкцій проти чиновників турецького уряду, причетних до порушень прав людини або до дій, що призводять до погіршення миру, безпеки й стабільності на північному сході Сирії.

“За наказом президента Трампа, ми переслідуватимемо конкретних чиновників чи відомства в разі потреби”, – заявив у цьому зв’язку міністр фінансів Стівен Мнучин.

Нагадаємо, сьогодні вночі в Сирії зазнала обстрілу військова база США.