Про це Президент США заявив на прес-конференції з прем'єром Швеції Стефаном Льовеном, повідомляє Європейська правда за даними Reuters.

«Вони зробили все, щоб для нас стало неможливо вести з ними бізнес, однак вони все одно продовжують надсилати свої автомобілі і все інше до США», – сказав Трамп.

«Вони можуть робити все що завгодно, але якщо вони це зроблять, ми введемо великі мита, у розмірі 25%, на їхні автомобілі – і повірте мені, довго так не протримається», – наголосив президент.

Трамп підкреслив, що вважає одним зі своїх головних завдань захист американських робітників і американських компаній.

Нагадаємо, раніше президент США Дональд Трамп заявив про введення мит на імпорт сталі та алюмінію в 25% і 10% відповідно.

Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер пообіцяв швидку і жорстку реакцію у відповідь на запроваджені США торгові обмеження щодо сталі та алюмінію.

У Брюсселі заявили, що вже підготували контрзаходи щодо рішення президента США Дональда Трампа про введення високих тарифів на імпорт сталі і алюмінію.

За даними Politico.eu, під «помсту» можуть потрапити товари з політично чутливих штатів для республіканців, такі як мотоцикли виробника Harley-Davidson з Вісконсину, апельсиновий сік з Флориди та віскі з Кентуккі, штату лідера більшості в Сенаті США.

 

«Вголос»