Особи, причетні до розгону Майдану не зможуть потрапити до США – посольство країни відкликало їм візи, однак жодних конкретних прізвищ у зовнішньополітичному відомстві не назвли.

«У відповідь на дії, вжиті проти демонстрантів на Майдані в листопаді і грудні минулого року, посольство США відкликало візи декількох українців, які були пов'язані з насильством», – йдеться в повідомленні на офіційному сайті посольства США.

Втім, прізвища осіб та точну їх кількість не називають, посилаючись на конфіденційність такої інформації. Водночас, в американському посольстві заявляють, що розглядають подальші заходи щодо відповідальних за застосування насильства сьогодні.

«Оскільки візові справи за законами США є конфіденційними, ми не можемо коментувати індивідуальні випадки. Хочемо підкреслити, що Державний департамент має широкі повноваження скасовувати візи на основі інформації, що вказує на неможливість допуску отримувача візи на територію США, і ми розглядаємо подальші кроки проти тих, хто несе відповідальність за нинішнє насилля», – йдеться в повідомленні.