Про це повідомляє Голос Америки.

Зазначається, що вранці Трамп пригрозив, що він може використати право вето, відхиливши проект федеральних бюджетних асигнувань через відсутність в документі, який передбачає витрати в розмірі 1,3 трильйона доларів, пунктів про майбутнє нелегальних іммігрантів, привезених в США в дитячому віці, та про фінансування будівництва стіни на кордоні з Мексикою.

Закон налічує 2232 сторінки і передбачає розподіл витрат на 1,3 трильйона доларів.

В ньому збільшено фінансування на підтримку України. Допомога буде становити 620,7 мільйона доларів, що перевищує відповідний минулорічний кошторис.

Згідно із законом, Пентагону виділяється 200 млн доларів для надання військово-технічної допомоги Україні, що на 50 млн дол більше за асигнування 2017 року. Дані кошти спрямовуватимуться на фінансування конкретних проектів американської підтримки збройним силам України, зокрема, таких, як підготовка військовослужбовців, надання військової техніки та спорядження, летальної зброї оборонного характеру, іншого оснащення і послуг військового призначення, логістичне забезпечення. Перелік видів допомоги включає також розвідувальну підтримку збройних та безпекових сил нашої держави.

Кошторис допомоги Україні по лінії Державного департаменту США та причетних агентств визначено в сумі 420,700 мільйонів доларів, що на 10 млн перевищує відповідні витрати минулого року. Збільшене фінансування спрямоване на посилення безпеки підтримки України за програмою «Міжнародне військове фінансування», - зазначається в повідомленні посольства України в США.