Про це заявив у міністр МЗС України Павло Клімкін у Вашингтоні після зустрічі із держсекретарем США Рексом Тіллерсоном , передає «Голос Америки».

«Ми говорили про контакти, і про те, яким чином ми будемо взаємодіяти у найближчому майбутньому у сфері протидії російській агресії. Дуже чітко прозвучала теза, що не може бути, аж ніяким чином, жодних формальних, неформальних, фантастичних, міфологічних розмінів. Питання України жодним чином не буде вирішуватись в контексті із іншими питаннями. Питання України є фундаментально важливим для Сполучених Штатів Америки», - наголосив він.

Водночас, Клімкін підкреслив, що позиція Тіллерсона презентує позицію усього уряду США, разом із президентом Дональдом Трампом.

Сьогодні, 7 березня, міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч із держсекретарем США Рексом Тіллерсоном. Під час зустрічі було порушено низку важливих питань, в тому числі участі США у врегулюванні конфлікту на сході України. Вона тривала приблизно 40 хвилин.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін 6-7 березня відбув до США з робочим візитом. Окрім зустрічі з Тіллерсоном, у Клімкіна були заплановані зустрічі з представниками Адміністрації президента і Конгресу США.

«Вголос»