Про це повідомляє «Deutsche Welle».

Як зазначається з посиланням на представника американського уряду, прилади, що перевищують розмір мобільного телефону, буде заборонено брати з собою в кабіну літака з вівторка, 21 березня.

Напередодні в офіційних мікроблогах Twitter авіакомпаній Saudi Airlines і Royal Jordanian були опубліковані повідомлення про нові правила перевезення електроніки. Згідно з ними, крім мобільних телефонів в кабіну лайнера буде дозволено взяти також медичні прилади, необхідні пасажирам. Пізніше вони були видалені.

Вказано, що видалення повідомлень могло бути пов'язано з їх передчасною публікацією, оскільки офіційної заяви про нові правила з боку міністерства національної безпеки США ще не було.

За даними агентства, посилення правил, що вводиться, не торкнеться американських авіаперевізників і торкнеться низки авіакомпаній з країн Близького Сходу.

У свою чергу, американський телеканал CNN розповсюдив інформацію, що заборона на перевезення електронних приладів в ручній поклажі може бути пов'язаним з погрозами терористичного угрупування «Аль-Каїда на Аравійському півострові». Жорсткість правил може торкнутися авіаперевізників до 13 близькосхідних держав, серед яких, крім Саудівської Аравії і Йорданії, є також Єгипет, ОАЕ та інші.

 

«Вголос»