Стало відомо, яка компанія купила стадіон «Чорноморець». Виявилося, що угоду провернула невелика приватна американська компанія з російським менеджментом, заснована 4 роки тому.

На аукціоні стадіон «Чорноморець» купило невелике приватне підприємство AllRise Capital Inc., засноване в 2016 році як AllRise Financial Group Inc. і перереєстроване в минулому році. Базується в місті Ірвайн, штат Каліфорнія,повідомляє Думська.

Компанія займається «інвестиційною діяльністю», в ній працює до 10 співробітників. Генеральний директор Allrise Capital Inc – Руслан Зінуров, виконавчий директор – Михайло Трубчік. У реєстраційних документах також згадується Володимир Євсєєв.

Аукціон з продажу одеського стадіону «Чорноморець» відбувся 22 травня по голландській моделі аукціону. Об'єкт продали з 17-ї спроби за 193 млн гривень. Це на 89 млн менше, ніж під час попередніх торгів, які невдало пройшли 13 травня.

Вперше стадіон спробували продати в травні минулого року за 1 млрд 139 млн грн, але за весь цей час не знайшлося жодного охочого придбати майновий комплекс. Лише 17-та спроба виявилася вдалою. Виходить, що об'єкт продали менше на 946 млн 895 тисяч від початкової ціни.

Справа в тому, що крім футбольної арени, готеля, фітнес-центру, паркінгу та іншої нерухомості покупець отримає вимоги «Імексбанку», що залишилися від збанкрутілого колишнього власника стадіону, по 40 кредитних договорах, в яких арена виступала заставним майном.

З 25 грудня 2014 року стадіон «Чорноморець» був єдиним забезпеченням по кредитах, які видав 41 компанії збанкрутілий «Імексбанк». Всі ці компанії пов'язані з колишнім нардепом Леонідом Клімовим, таким чином бізнесмен зумів вивести з фінустанови 8,3 млрд грн.

Як повідомлялося, майже 10 років львівська мерія не може відновити право власності на стадіон “Торпедо”.