У понеділок, 21 квітня, на стадіоні "Юність" Федерація регбі України провела толоку, до якої долучилися спортсмени-регбісти.

Як розповів голова Львівської обласної федерації регбі України Петро Адамик, регбійний клуб «Сокіл» нещодавно уклав з Львівською міською радою угоду про оренду стадіону "Юність" на 10 років. Відтепер, на ньому будуть проходити регбійні турніри, в яких бере участь львівський "Сокіл"..

Правда, до цього часу ще не підписаний акт прийому-передачі стадіону. Але цю проблему, як сподівається Петро Адамик, найближчим часом вдасться вирішити. Попри це, клуб вже вкладає кошти в реконструкцію стадіону. Завдяки спонсорської підтримки компанії „ГаличАртБуд” та її керівника Володимира Артемовича, який обраний почесним президентом спортивного клубу "Сокіл", сьогодні розробляється проект реконструкції стадіону.

Планується перш за все відновити знищене поле для гри. "Ми маємо намір вкласти в реконструкцію 15-20 млн. грн. Лише цього року передбачається провести роботи на суму 8 млн. грн..", – розповідає Петро Адамик.

До участі у толоці долучилися: як діючі спростмени-регбісти, які сьогодні виступають у команді, так і ветерани та діти – учні спортивних шкіл регбі.

"Це не просто толока. Ми прибрали сміття на стадіоні. Паралельно на стадіон ведеться планомірна робота: довозиться земля, досаджується трава. Все робиться для того, щоб стадіон дійсно перетворився на професійну арену. Я дуже тішуся, що федерації регбі за допомогою поважних спонсорів вдалося у Львові створити відповідні умови для розвитку регбі. Переконаний, що цього року "Сокіл" прорветься у супер-лігу", - наголосив Петро Адамик.