Переможцем конкурсу на посаду директора Одеського теруправління став Семен Кривонос, Львівського – Тарас Лопушанський, інформує прес-служба НАБУ.

До обрання на посаду в НАБУ С. Кривонос працював першим заступником начальника Одеської митниці Державної фіскальної служби України, має чотири вищі освіти за спеціальностями «Агрономія», «Державне управління», «Право» та «Правознавство».

Новообраний директор Львівського теруправління Т. Лопушанський вів адвокатську діяльність – був головою (керуючим партнером) адвокатського об’єднання «Ордер». Він має три вищі освіти за фахом «Право», «Правознавство» і «Німецька мова та література».

Обом директорам по 33 роки, вони одружені та мають дітей.

Загалом документи на участь у конкурсі на посади керівників Одеського та Львівського територіальних управлінь НАБУ подали 106 осіб (Одеського – 59, Львівського – 47). За результатами тестування на знання законодавства до співбесід було допущено 28 і 25 претендентів на посади відповідно.

Нагадаємо, що наказ про створення перших територіальних управлінь НАБУ підписав директор бюро А.Ситник 10 грудня 2015 року. Повноваження керівника Львівського територіального управління поширюватимуться на Львівську, Волинську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Івано-Франківську, Рівненську, Хмельницьку області, а керівника Одеського територіального управління – на Одеську, Херсонську, Миколаївську, Кіровоградську області.