Новим головою Чернігівської обласної державної адміністрації став киянин, 37-річний політтехнолог Андрій Прокопенко.

Відповідний указ був підписаний президентом 31 жовтня.

«Призначити Прокопенка Андрія Леонідовича головою Чернігівської обласної державної адміністрації», - йдеться в повідомленні.

Додамо, що Андрій Прокопенко народився у родині науковців. Закінчив філософський факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, є кандидатом філософських наук. У 2012-2013 роках працював радником віцепрезидента, а згодом очолював один із департаментів російської нафтової компанії ТНК-ВР.

Андрій Прокопенко співпрацював зі штабом кандидата в Президенти Віктора Ющенка, був активним учасником громадських рухів. За інформацією ЗМІ, він починав свою кар'єру політтехолога у 2005 році в Москві, де був менеджером проєктів на виборах до міської думи.

У 2015 році політтехнолог очолив компанію «Прокопенко та партнери», яка спеціалізується на управлінні виборчими кампаніями, стратегічних та кризових комунікаціях.

У тому ж році був обраний депутатом Чернігівської обласної ради 7 скликання за списком партії "Наш край" однак 2016 року склав повноваження.

У березні 2018 року Прокопенко став заступником голови Чернігівської обласної організації Аграрної партії. На парламентських виборах 2019 року очолював Одеський обласний штаб "Слуги народу". Одружений, має доньку і сина.

Як писав "Вголос", глава держави Володимир Зеленський обрав нового очільника Тернопільської ОДА.