Вперше в Україні будуть представлені оновлений УАЗ Патріот і УАЗ Патріот пікап - обидві версії автомобілів отримали нові елементи екстер'єру та інтер'єру, стали більш технологічними, комфортними і безпечними завдяки цілому ряду нових опцій, передає «Автоцентр».

Це електронна система стабілізації курсової стійкості, система контролю тягового зусилля, система контролю гальмування в повороті, гідравлічний помічник гальмування, система допомоги при початку руху на підйомі, OFF-ROAD режим для більш ефективного гальмування на пухких поверхнях, подушки безпеки водія і пасажира.

Список опцій також включає мультифункціональне рульове колесо з обробкою шкіра, клімат-контроль, круїз-контроль і обмежувач швидкості з керуванням на кермі, обігрів рульового колеса, підігрів сидінь, передні і задні датчики паркування, камера заднього виду з динамічними лініями, мультимедіа система MP3 / USB з керуванням на кермі, навігацією і сенсорним дисплеєм 7 "і ін.

Chevrolet Niva в комплектації LE - спеціальна комплектація для професіоналів позашляхового водіння: постійний повний привід, шноркель для подолання водних перешкод, передній захист двигуна і КПП, передній кронштейн кріплення лебідки, рейлінги (навантаження до 75 кг), колеса легкосплавні 16 "чорного кольору з шинами спеціального призначення All-Terrain.

ГАЗель NEXT вантажопасажирський 7-ми місцевий суцільнометалевий фургон - багатофункціональний автомобіль для перевезення людей і вантажів. Сучасні технічні рішення, комплектуючі від провідних світових виробників, строгий контроль якості забезпечують один з найбільших ресурсів експлуатації автомобіля в своєму класі. Великий обсяг вантажного відсіку, зручні і широкі прорізи задньої і зсувних дверей, надійна фіксація вантажу - основні цілі, реалізовані у конструкції фургона ГАЗель NEXT.

«Вголос»