Верховна Рада України 2 червня відновить роботу в звичайному режимі.

Про це повідомила в суботу, 30 травня, заступник голови фракції Слуга народу Євгенія Кравчук у Facebook.

"Нових випадків захворювання на COVID-19 серед депутатів поки що немає – всі тести тих, хто контактував з Валерієм Божичем – негативні", – написала вона.

Вона зазначила, що лпарламент почне роботу з розгляду програми уряду.

За словами Кравчук, більшість депутатів не підтримали текст, поданий в квітні Кабміном, і надали свої рекомендації щодо його зміни.

"Мабуть голосування в залі буде аналогічним і програму відправимо на доопрацювання. За законом уряд має внести доопрацьований варіант і парламент розгляне його протягом 15 днів. Розраховуємо отримати детальний і більш конкретний документ, який врахує рекомендації народних депутатів", – заявила депутатка.

Вона також додала, що на порядку денному у другому читанні

значиться законопроект про "злодіїв в законі", постанови від комітету у закордонних справах, пакет законопроектів від "цифрового" комітету – про хмарні послуги, про електронні комунікації, про захист телекомунікаційних мереж.

"Також у планах голосування у другому читанні законопроект з пакету порятунку креативних індустрій. І важливі зміни у виборче законодавство: зокрема щодо впровадження партійних списків на місцевих виборах в міських ОТГ, де не менше 15 тис. населення (зараз – 90 тис), зменшення застави за участь у виборах в 4 рази, паралельне висунення до рад різного рівня і багато іншого – в першому читанні", – заявила Кравчук.

Нагадаємо, на засіданнях Верховної Ради дозволена присутність журналістів.