Відповідно до проекту нового Трудового кодексу, жінка, яка стала матір’ю, захищена від звільнення тільки у період відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами.

Про це свідчить правовий аналіз неофіційно оприлюдненого напередодні проекту кодексу законів про працю, повідомляє УНН.

У проекті йдеться, що трудовий договір може бути розірвано з ініціативи роботодавця у зв’язку з відсутністю працівника на роботі протягом більше як чотирьох місяців поспіль або 150 днів протягом робочого року внаслідок тимчасової непрацездатності (якщо законодавством не встановлено більш тривалий строк при певному захворюванні), не враховуючи часу відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами.

Тобто у законопроекті відсутні заборони на звільнення жінок з дітьми віком до 3-х років, а також матерів-одиначок з дітьми віком до 14 років. Жінки, у разі ухвалення цього документу, користуватимуться захистом від звільнення лише у період використання відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами (70 днів до і 56 днів після пологів).

Нагадаємо, що Володимир Зеленський вимагає від парламенту переглянути трудове законодавство і ухвалити до 2020 року новий Кодекс законів про працю.