Про це йдеться в щотижневому звіті, який оприлюднив речник ГПУ Андрій Лисенко.

Протягом тижня - з 7 по 13 лютого - прокуратурами різних областей спільно з іншими правоохоронними органами було викрито і зафіксовано 19 фактів отримання неправомірної вигоди чиновниками різного рівня.

Він також зазначив, що за цими фактами ведуться слідчі дії, оголошуються підозри і приймаються рішення про обрання запобіжного заходу.

Повідомляється, що розмір хабарів у рамках розслідування зазначених справ коливається від 5 тис. грн. до 15 тис. доларів США.

Крім того, ГПУ повернула в державну і комунальну власність землі, майно і грошові кошти на загальну суму понад 74 млн гривень.

«Сьогодні маємо підсумки діяльності за період з 7 по 13 лютого. За цей час у власність держави, державних або комунальних підприємств і територіальних громад було повернуто або припинено незаконне використання понад 154 гектарів земель вартістю понад 4,3 млн грн.», - повідомив у Facebook Андрій Лисенко.

Він уточнив, що ці результати отримані від прокуратури Київської, Херсонської та Черкаської областей, і вони вже підкріплені рішеннями судів.

«Крім того, завдяки прокуратурам Дніпропетровської, Київської, Чернігівської областей, а також Військовій прокуратурі Південного регіону та м. Києва в судах були прийняті рішення про повернення державі та територіальним громадам майна і коштів на суму майже 70 млн грн.», - зазначив Лисенко.