Про це Крим. Реалії розповів речник Держприкордонслужби України Олег Слободян.

«Якщо в липні 2016 року адмінкордон перетнули 363 тисячі осіб та 63 тисячі транспортних засобів, то в липні 2017 го - 323 тисячі осіб та 47 тисяч транспортних засобів. Підкреслю, що мається на увазі перетин в обидві сторони. У наявності стійка тенденція зниження транспортного потоку на окупований півострів », - зазначив спікер.
Кримчанин  поділився враженнями про прохід через адмінкордон анексованого півострова: «Перетинав 26 числа кордон до Криму, їздив до батька в гості. З пів на першу ночі до пів на четверту нас Росія протримала. Я їздив у бусику, з пішим переходом. Народу зібралося неймовірно багато, цілу годину просто не пропускали і не оформляли. Тримали нас вночі. За моїми спостереженнями, з української сторони майже всі їздять в Крим до родичів, тільки 20% - саме відпочивати як туристи ».

3 серпня підконтрольне Кремлю Міністерство туризму анексованого Криму повідомило, що з січня по липень цього року Крим прийняв 2 мільйона 859 тисяч туристів. У той же час екс-міністр туризму і курортів АРК Олександр Лієв, спираючись на статистичні дані, повідомив про те, що Крим за півроку відвідали лише 100 тисяч українських туристів.