Сьогодні, 4 травня, у вівторок, за фактом обвалу моста у селі Гайок Кам'янко-Бузького району відбудеться позачергове засідання обласної комісії ТЕБ і НС.
Вартість реконструкції та відновлення мосту, що завалився у селі Гайок Кам'янко-Бузького району, складає 74 млн. грн.
Про це повідомила у Фейсбук голова Кам'янко-Бузької районної адміністрації Христина Замула.

Нагааємо, що вчора, 3-го травня, у селі Гайок на автодорозі Львів-Радехів-Луцьк обвалився міст через річку Західний Буг. Потерпілих немає.

Минулого тижня Львівська райдержадміністрація звернулась у Службу автомобільних доріг Львівської області для вжиття дієвих заходів щодо вищезгаданого автомобільного мосту.
 
Служба автомобільних доріг Львівської області розробляє проектно-кошторисну документацію, яка передбачає облаштування альтернативного мосту.
✅Організовано об‘їзд
за схемою (напрямок зі Львова):➡️ доїжджаєте до села Гайок, там здійснюєте поворот наліво ( перед автозаправкою) і ➡️далі їдьте автодорогою через Добротвір-Старий Добротвір-Реклинець до міста Великі Мости. Автодорогою Р15 прямуєте до міста Червоноград➡️далі дорогою Т 14-10 до міста Радехів. А далі, за звичним маршрутом.
У зворотньому напрямку діє та сама схема руху.
Великогабаритні транспортні засоби скеровуватимуть на автодорогу М-06 Київ-Чоп.
‼️Для легкового автотранспорту, транспортних засобів екстреної медичної допомоги, шкільних автобусів («Школярики») об’їзд можливо здійснити з населеного пункту Добротвір через села Сілець та Долина.
‼️Зворотній шлях з міста Радехів в напрямку міста Львів пролягає автошляхом Т1410 до смт. Лопатин , далі дорогою Т1806 до міста Буськ.

Читайте також...