Заступник керівника Офісу президента Вадим Пристайко заявив, що дата візиту глави Української держави Володимира Зеленського до США ще узгоджується і залежить від графіків українського та американського президентів.

Про це Пристайко заявив на брифінгу в Києві щодо результатів зустрічі радників лідерів «нормандської четвірки» (Україна, Німеччина, Франція та Росія), що відбулася 12 липня у Парижі, передає “УНІАН”.

За його словами, планується візит до США, в яком,у безумовно, основну роль виконає українське посольство у США. Станом на сьогодні Валерій Чалий є послом України і займається безпосередньо своєю роботою, а з моменту його відкликання цим буде займатись тимчасово повірений у справах України в США. Найімовірніше, це буде один зі старших дипломатів посольства, якого призначать пізніше.

Водночас, за словами Пристайка, зараз підбирають нового керівника української дипломатичної місії в США, як і в усі 12, оскільки сьогодні будуть відкликані посли з 12 країн.

«Візит до США планується… у нас є запрошення від президента Трампа, але зараз сторони уточнюють дати, це пов’язано здебільшого з графіками президентів», – додав він.

Як писав “Вголос”, зустріч Зеленського і Трампа може відбутися в Польщі.