Екс-суддя Львівського апеляційного суду Ігор Зварич намагався з'їсти свою справу, згриз 600 аркушів. Про це пише «Газета по-киевски».

Як зазначає газета, у такий спосіб екс-суддя Ігор Зварич намагався відтермінувати початок суду. 

Вчора сплив термін, відведений Зваричу судом на прочитання кількох сотень cторінок  своєї справи.

«У прокуратурі кажуть, що коли Зваричу давали ознайомитися зі справою, він виривав сторінки, навіть гриз їх і таким чином зіпсував 600 аркушів. У слідстві навіть обговорюють версію, що адвокати потім виносили вирвані сторінки і викидали, намагаючись у такий спосіб відстрочити початок суду. Але у слідчих були копії, і все поновили в лічені дні», - пише газета.

Крім того, за даними видання, з деякими епізодами справи Зварича намагаються маніпулювати, зокрема, виділили в окреме провадження момент, коли Зваричу приносить хабар у $150 тис. колега з Івано-Франківської області - суддя Петро Черепій.

Джерела газети у Генпрокуратурі вважають, що сам Зварич не міг би вирішити проблему Черепія без допомоги голови ВАСУ Олександра Пасенюка. Тому є припущення, що левова частка грошей повинна була відійти Пасенюку.

Цей епізод виділили в окрему кримінальну справу і відправили аж до Тернопільської прокуратуру, як вважають у слідстві, щоб "поховати".

«Подейкують, що тамтешній слідчий бере участь у застіллях із суддею Черепія і розслідувати проти нього справу не збирається. Таким чином, Пасенюк опиняється поза зоною досяжності - його не може дістати ні прокуратура, ні Вища рада юстиції, де вже давно лежить подання на позбавлення його суддівської мантії», - пише газета.

Нагадаємо, що екс-суддя Ігор Зварич голодував з 20 січня по 4 квітня 2010 року на знак протесту проти порушення його прав. Протриматися йому вдалося на одній воді 75 днів.