Кремль зачищає всіх, хто може дати свідчення щодо збитого російськими терористами в небі над Донбасом малайзійського “Боїнгу” МН17.

Як пише блогер Фашик Донецький, дії спецслужб РФ спрямовані на ізоляцію, нейтралізацію та ліквідацію свідків теракту.

За його словами, ніхто не вірить у випадковість смертей причетних до теракту, оскільки ці люди є небажаними можливими свідками проти Росії в Гаазі.

Повідомляється, що 10 травня 2017 року Москві затримали чинного полковника ГРУ Генштабу РФ, “члена ради командирів союзу добровольців Донбасу” Василя Гераніна. Він є співучасником і ключовим свідком у справі зі знищення рейсу МН-17.

“Вася брав активну участь в анексії, а також особисто курирував Безлера. Коротше, Вася – взагалі не простий чувак, як ви зрозуміли. Але найцікавіше те, що саме Васі Безлер доповідав про успішно збитий літак. Слідкуйте за руками: хооооп! І пропав Вася. Але і це ще не все. Крім Васі, пропадають і інші співучасники теракту. Правда, роспропаганда прикриває дії власних спецслужб інформаційно”, – пише він.

27 червня 2019 року російська пропаганда поширила фейк про те, що з міста Сніжне було викрадено громадянина Цемаха Володимира Борисовича, який був колись “начальником ППО ДНР”, а також служив у так званій “1-й слов’янської бригаді”.

Цікаво, що Цемах був у 2014 році на позиціях у районі Сніжного Донецької області.

“Ну, ви правильно зрозуміли – Цемах у Гаазі не потрібен. Цікаво, кому він не потрібен, невже чувак не хоче або не хотів би відбілити репутацію РФ і довести вину ЗСУ в теракті? Пам’ятайте крилатий вислів: хочеш дізнатися хто, шукай кому вигідно?” – Уточнив Фашик.

Він також розповів, як спецслужби РФ затримали куратора Безлера Василя Гераніна: його звільнили з ГРУ ГШ РФ заднім числом, а потім підкинули зброю.

“Все. Але, оп! І немає Васі. Тепер згадуємо ситуацію з типу таємничим зникненням Цемаху, “начальника пво динири”: роспропаганда як прикриття і щоб уникнути шуму в ЗМІ запустила фейк з обвинуваченням у викраденні колаборанта, а чувак узяв і зник, хоч СБУ взагалі не в курсі події. Як на мене, спецслужби РФ не попалися взагалі. Ні крапельки”, – пише блогер.

Крім того, Фашик Донецький розповів, як роспропаганда прикривала операцію спецслужб РФ із викрадення небажаного свідка у малайзійському “Боїнгу”.

Як писав “Вголос”, Служба безпеки повідомила про підозру трьох громадян Росії і одного українця в організації та пособництві теракту, який призвів до аварії “Боїнга 777” (рейс MH-17) в небі над Донбасом у 2014 році і загибелі 298 людей.