Зараз громадяни України можуть онлайн перевірити дійсність внутрішнього та закордонного паспортів, посвідчення біження, проїзний документ дитини тощо.

Про це повідомила прес-служба Державної агенції з питань електронного урядування України.

“Ось повний перелік документів, які можна перевірити на дійсність онлайн: паспорт громадянина України, паспорт громадянина у формі картки (ID-картки), паспорт громадянина України для виїзду за кордон, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон, посвідка на постійне проживання, посвідчення біженця, проїзний документ біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, проїзний документ дитини, проїзний документ особи, якій наданий додатковий захист”, — повідомили в прес-службі відомства.

Згідно з даними Державної агенції, українці наразі мають публічний доступ до 118 послуг у вісьмох сферах життєдіяльності. Всі е-послуги зібрані на сайті Кабінету Міністрів, у розділі Послуги/Електронні послуги.

У відомстві наголосили, що завдяки цим сервісам послугу можна отримати без відвідин органів влади, контакту з чиновником у будь-який зручний день і час без ризиків корупції.

Додамо, що cтало відомо, які послуги можна отримати зі сервісом e-малятко.