Учасниками обміну полоненими між Україною та самопроголошеними "Л/ДНР" можуть стати фігуранти ще кількох резонансних злочинів на Донбасі.

Про це повідомляє "Громадське радіо" з посиланням на власні джерела.

В списки внесли бразильського найманця Рафаеля Лусваргі, засудженого за підтримку терористів "ДНР".

Відзначається, що бойовика, який отримав 13 років в'язниці, вночі 29 грудня доставлять у пункт обміну – на КПВВ "Майорськ" біля Горлівки.

Як повідомляє "Радіо Свобода", терористам видадуть також росіянина Руслана Гаджиєва, який був танкістом батальйону терористів "ЛНР" "Август". Його визнали винним в участі у веденні агресивної війни, участі в терористичній організації і теракті, який привів до загибелі 8 осіб, а також незаконному поводженні зі зброєю.

14 грудня 2017 року суд в Бахмуті дав Гаджиєву 15 років позбавлення волі. Україна не погодилася видати злочинця Росії в рамках попереднього обміну.

Також стало відомо, що до обміну готують Олега Дороніна – ще одного росіянина, якого затримали і засудили на підконтрольній Україні території.

Російські окупанти також заявили, що нібито внесли в свій список на обмін "діда-медовика" – жителя Донецької області Миколи Рубана, який в січні 2015 року приніс на блокпост українських військових 3-літрову банку меду, подякував за службу і пішов. Коли бійці вирішили скуштувати мед – спрацював саморобний вибуховий пристрій.

"Діда-медовика" засудили до 15 років позбавлення волі, він відбуває покарання в Городищенській виправній колонії №96.

Нагадаємо, що обвинувачені екс-беркутівці є у списку обміну полоненими.