Про це стало відомо із зарплатної відомості столичного клубу. Згідно з документом, найбільш оплачуваними гравцями столичного клубу станом на січень 2018 року були Олег Гусєв, Денис Гармаш та Євген Хачеріді. Їх зарплата становить 20 тисяч 204 гривні, пише Українська правда.

За неофіційною інформацією УП, в останній рік зарплата Гусєва в київській команді була на рівні 50 тисяч доларів на місяць.

Нинішній капітан «Динамо» Віктор Циганков отримує в команді трохи більше 19 тисяч гривень на місяць. Сергій Сидорчук має зарплату трохи більшу, ніж 20 тисяч гривень на місяць.

За інформацією джерел, у того ж Сидорчука зарплата «в конверті» на рівні 1 млн євро на рік. Тобто більше 80 тисяч євро на місяць.

Головний тренер київського «Динамо» Олександр Хацкевич, згідно з відомостями, за свою роботу отримує грошову нагороду у 18 тисяч гривень на місяць. А найбільше серед тренерського штабу отримує зарплату тренер воротарів Михайло Михайлов, в якого більше 22 тисяч на місяць.

Серед легіонерів найбільшу зарплату має Дьємерсі Мбокані в розмірі 20 191 гривня на місяць. В інших закордонних гравців «Динамо» від 13 до 19 тисяч гривень на місяць.

Серед керівників «Динамо» найбагатшим за зарплатою є президент Ігор Суркіс, в якого 40 тисяч гривень на місяць заробітку.

Цікаво, що спортивний директор «Динамо» Олексій Михайличенко заробляє лише 10 тисяч гривень. А генеральний директор клубу Реваз Чохонелідзе, що свого часу працював в італійському «Мілані», отримує ще менше – 9 тисяч гривень на місяць.

 

«Вголос»