25-та церемонія вручення премії Гільдії кіноакторів США (Screen Actors Guild Award) відбулась в американському Лос-Анджелесі.

Про це повідомляє "112 Україна" з посиланням на сайт кінопремії.

Зокрема, головну нагороду "Найкращий акторський склад у художньому фільмі" отримала стрічка "Чорна пантера". Претендентами на нагороду також були "Чорний кланівець", "Богемська рапсодія", "Зірка народилася", "Шалено багаті азіати".

У номінації "Найкращий акторський склад в драматичному серіалі" перемогу здобув телепроект "Це ми", а в категорії "Найкращий акторський склад у комедійному серіалі" нагорода дісталася "Дивовижній місіс Мейзел".

Найкращим актором цього року став Рамі Малєк за свою роль у фільмі "Богемська рапсодія". Його конкурентами у цій номінації були Крістіан Бейл ("Влада"), Бредлі Купер ("Зірка народилася"), Вігго Мортенсен ("Зелена книга") і Джон Девід Вашингтон ("Чорний кланівець").

У номінації "Найкращий актор другого плану" перемогу здобув Махершала Алі, котрий зіграв у "Зеленій книзі", за яку він також номінований на "Оскар".

Найкращим актором у драматичному серіалі назвали Джейсона Бейтмана ("Озарк"). У категорії "Найкращий актор в мінісеріалі або телефільмі" статуетку отримав Даррен Крісс ("Убивство Джанні Версаче: Американська історія злочинів").

Що стосується жіночих ролей, то володаркою премії в категорії "Найкраща акторка" стала Гленн Клоуз за свою роль у фільмі "Дружина", яка раніше отримала "Золотого глобуса". Її суперницями в цій номінації були Леді Гага ("Зірка народилася"), Олівія Колман ("Фаворитка"), Мелісса Мак-Карті ("Чи зможете ви мене пробачити?"), а також Емілі Блант ("Мері Поппінс повертається"), котру відзначила Гільдією кіноакторів як "Найкращу актрису другого плану" за роль в горрорі "Тихе місце".

https://www.instagram.com/p/BtKfhuyhSi3/?utm_source=ig_embed

Найкращою актрисою в драматичному серіалі стала Сандра О ("Вбиваючи Єву"). У категорії "Найкраща актриса в мінісеріалі або телефільмі" премію отримала Патріша Аркетт ("Втеча з в'язниці Даннемора").

https://www.facebook.com/sagawardsofficialpage/videos/630730984052296/