Такими словами прокоментував причетність РФ до підриву нардепа-радикала Ігоря Мосійчука прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков.

«Як завжди, абсолютно необгрунтоване ні на чому, голослівне істеричне звинувачення з Києва, які звучать не тільки у бік Рамзана Кадирова, а й усіх, хто займає хоч які-небудь посади в Москві», – заявив Пєсков, відповідаючи на прохання прокоментувати заяви МВС України про можливу причетність глави Чечні до замаху на Мосійчука.

Нагадаємо, що 25 жовтня в Києві біля приміщення телеканалу «Еспресо.TV» прогримів вибух, в якому були поранені п'ятеро осіб. Один з них, охоронець Мосійчука, незабаром помер від поранень по дорозі в лікарню. Багаточисленні осколкові поранення отримали нардеп Ігор Мосійчук та ще троє осіб, у тому числі і політолог Віталій Бала. Згодом підтвердилася інформаця про загибель ще однієї людини.

За фактом вибуху було порушено кримінальну справу за ст. 258 КК «Терористичний акт».

У постраждалого нардепа були діагностовані поранення кінцівок, спини і живота. Як заявили в прес-службі Мосійчука, він вважає, що у замаху є «російський слід».

Разом з тим, на думку досвідчених фахівців, насправді слідчим у цій справі варто звернути увагу на деталі, котрі змусять серйозно засумніватися у цій версії. Чому? Про це «Вголосу» розповів генерал-лейтенант контррозвідки, двічі заступник голови СБУ Олександр Скіпальський.

 

«Вголос»