У селищі Драбів Черкаської області поліція затримала чоловіка, який підозрюється у жорстокому вбивстві жінки. Зловмисник зізнався, що стежив за жертвою.

Про це повідомили в пресслужбі ГУНП Черкащини.

До правоохоронців звернулася місцева жителька, яка повідомила, що її дочка пішла прибрати могили родичів на кладовищі і не повернулася.

Під час пошуків поліцейські знайшли на цвинтарі закривавлений одяг, а незабаром виявили і труп самої жінки: її тіло лежало на одній з могил, прикрите бур'яном.

Під час оперативних заходів правоохоронці встановили підозрюваного. Ним виявився місцевий житель, який раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за майнові злочини. Чоловік зізнався, що напередодні свого дня народження він вирішив добути грошей "у незаконний спосіб".

"Для цього він придбав еластичні бинти та рукавички, після чого став ходити по селищу, в пошуках жертви. Побачивши жінку, яка йшла в сторону цвинтаря, чоловік пішов за нею. Переконавшись, що навколо нікого немає, зловмисник напав на потерпілу, побив її і задушив. Після цього зняв з неї прикраси, роздягнув, а тіло сховав", – повідомили у відомстві.