Про це інформує ВЗГ ГУМВС України у Львівській області.

Хлопці зокрема викрали з спортивної кімнати футбольні м’ячі на суму 300  гривень. «Запримітивши коли вчитель початкових класів із учнями пішла в їдальню, хлопці через вікно проникли до класу, де лежала її сумочка. Педагог не дорахувалась 50 гривень», – йдеться в інформації.

Через два дні злочинний тандем повторив свій «подвиг» – викрали у цієї ж учительки ще 200 гривень, а згодом ще 300. Загалом гаманець вчителя «схуд» на 550 гривень.

На цьому злочинні  «походеньки» учнів закінчились – їх затримали розшуківці Буського РВ ГУМВС України у Львівській області. На даний час вирішується питання про порушення кримінальної справи за частиною 3 статті 185 (крадіжка) КК України.

У цей же час 54-річна мешканка іншого села Буського району звернулась до правоохоронців із заявою про крадіжку грошей з літньої кухні свого будинку. Працівники міліції затримали крадія, який також виявився учень випускного класу сільської школи.

Тепер його чекає така ж доля, як і земляків, що обікрали вчительку. Отак сучасна молодь ще до закінчення школи обирає собі майбутній фах злочинця.