Про це УНН повідомив глава делегації, голова Державної реєстраційної служби України Дмитро Ворона.

Зокрема, під час засідання GRECO було розглянуто Третій додатковий звіт про стан виконання нашою державою рекомендацій вказаної організації, наданих за результатами спільних першого та другого раундів оцінювання.

В рамках обговорення вказаного звіту Дмитро Ворона повідомив учасників про прийняття Верховною Радою нового Кримінального процесуального кодексу, Закону України "Про правила етичної поведінки".

Крім того, глава української делегації поінформував про внесення Урядом на розгляд Верховної Ради України законопроектів, які спрямовані на удосконалення законодавства про відповідальність за корупційні правопорушення, удосконалення процедури здійснення конфіскації, а також запровадження застосування заходів кримінально-правового характеру до юридичних осіб.

За результатами розгляду звіту GRECO підвищила рейтинг виконання та відповідно визнала виконаними рекомендації щодо розробки та впровадження антикорупційної стратегії й плану дій з її виконання, а також щодо прийняття модельного кодексу поведінки публічних службовців й запровадження їх навчання з питань запобігання і протидії корупції, професійної етики. GRECO привітала залучення громадськості до оцінки стану реалізації Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011 – 2015 роки та плани Уряду щодо внесення змін до вказаної Програми на підставі пропозицій громадських організацій, зазначив голова Укрдержреєстру.

Джерело: УНН