З 1 жовтня в “ЛНР” і “ДНР” вперше проводять “перепис населення”, проте місцеві жителі вже незадоволені діями окупантів.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

Зазначається, що російські окупаційні адміністрації почали свій “перепис населення” на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях. Під так званий “перепис” підпадають всі особи, прописані до 2014 року на тимчасово окупованих територіях.

Під час анкетування місцевих жителів збирається як традиційна інформація, зокрема про вік, національність, освіту, так і специфічна щодо офіційного або неофіційного працевлаштування в державних чи приватних установах і питання, пов’язані з громадською активністю.

Жителі незадоволені частиною запитань, оскільки відповіді на них можуть бути використані для формування персоніфікованих досьє і надалі використовуватися окупаційною владою для обмеження прав і свобод жителів.

Як писав “Вголос”, бойовики планують провести перепис населення на окупованій території Донбасу. За даними розвідки, російські окупаційні війська під виглядом підготовки до так званого перепису населення в жовтні цьогоріч починає уточнення мобілізаційного ресурсу на тимчасово окупованій території в Донецькій і Луганській областях.