У вівторок на нас чекає гра в Донецьку, - каже Степан Юрчишин. - Ми вже прибули, запланували провести вечірнє тренування. Я вже давно не працював, була у мене перерва, але є велике бажання позайматися з молодими хлопцями, клубними вихованцями. Я лише три дні в команді, але бачу, що хлопці талановиті, а ще мене тішить, що усі свої. Це дуже приємно. Поруч є Андрій Тлумак, який хоче і вміє працювати.

Що будете вимагати від своїх нових підопічних?

Перш за все щоб команда грала і показувала хорошу гру. Звичайно, будемо вимагати результат.

«Карпати» реально претендують на медалі...

Це так, але наше головне завдання – підготувати їх до дорослого футбольного життя, щоб вони прогресували, переходили в молодіжну і головну команду. Ми будемо виходити і в кожному матчі грати на перемогу. Наші хлопці мають показувати бійцівські якості, грати з серйозним бажанням і розуміти, що таке карпатівський дух. Ми маємо їх цього навчити, щоб вони знали, за який клуб грають.

Ви вже зі всіма встигли познайомитися?

Ще ні. Але коли я працював спортивним директором, то двічі поспіль їздив у Крим на фінал ДЮФЛ. Тому більшість гравців я знаю, але все-одно буде нагода зі всіма поговорити з часом. У нас будуть чудові спортивні стосунки.

Андрій Тлумак допомагатиме вам на перших порах?

Він дуже толковий хлопець. Я знаю його як порядну людину. У нас все буде добре.

Джерело: ФК «Карпати»