Нардеп різко розкритикував організацію фан-зони української мови, яка функціонує біля пам’ятника Тарасові Шевченку з ініціативи об’єднаної опозиції.

«На останній позачерговій сесії я це сказав прямо нашим лідерам: «Як можна було додуматися в центрі Львова зробити фан-зону української мови?» Фан-зона – це є зона, це гетто. Яка світла опозиційна голова додумалася до того, щоб в центрі міста Львова, україномовного міста, колиски української революції зробити фан-зону української мови? Це свідомо взяти себе і звузити до рівня зони», – наголосив Тарас Стецьків.

За його словами, він уже просив зняти цю рекламу, але цього не зробили. Ну думку нардепа, хтось хоче на мовному питанні підняти свій невисокий рейтинг.

«Не фан-зони нам треба влаштовувати і не боротися за українську мову у Львові. Тут не страшно боротися за українську мову. Треба було іти і голодувати, якщо хотіли, під Українським домом, треба було лицем в лице, як ми це робили, стояти всю ніч перед ОМОНом. Оце була би позиція захисту української мови. Так одні це робили, а другі захищають українську мову наприклад на бігбордах у Львові», – додав народний депутат.