Депутат Львівської міської ради, член депгрупи ПРП Андрій Стецьків вважає, що міський голова Львова Любомир Буняк немає більшості голосів у Львівській міській раді, щоб проводити „бздурні рішення”. Про це депутат заявив на прес-кфонеернції у Львові сьогодні.

„На сьогоднішній день у міського голови вже немає 46 голосів, щоб проводити своє бздурні рішення, які потім шкодять громаді міста Львова”, ― сказав він. „Фракція „Наша Україна” і УНП мають 46 голосів, щоб приймати позитивні рішення для міської громади. Питання стоїть в тому чи є в нас 60 голосів для того, щоб подолати вето стосовно тих питань, на які накладе вето міський голова”, ― додав депутат. На думку Андрія Стецьківа, у вересні вдасться переконати депутатів для того, щоб мати 60 голосів.

Як повідомляло агентство, сьогодні перед початком засідання сесії, яке так і не розпочалось через відсутність кворуму, міський голова Львова Любомир Буняк наклав вето на всі рішення сесії Львівської міської ради за 14 липня. 14 липня на сесії Львівської міської ради, яка була скликана з ініціативи депутатів міськради, депутати скасували рішення виконавчого комітету про проектування, реконструкцію та відновлення ландшафтно-архітектурного комплексу „Високий Замок” та про порядок використання коштів на ці заходи, а також прийняли ухвалу про розпуск персонального складу виконавчого комітету Львівської міської ради. На сесії міськради 14 липня було прийнято 7 рішень та 1 заяву. Раніше міський голова Львова Любомир Буняк наполягав на проведенні сесії 21 липня і не погодився з бажанням депутатів проводити сесію 14 липня.
Прес-тайм