"Під час зустрічі з міністром фінансів Віктором Пинзеником та міністром економіки Сергієм Терьохіним досягнуто остаточної домовленості про порядок виділення 50 мільйонів гривень для Львова," – заявив Тарас Стецьків, перебуваючи вчора у Львові.

Найосновнішим досягненням Тарас Стецьків вважає те, що кошти будуть виділені відповідно до ухвали Львівської міської ради.

"Маємо дивні речі – міська рада приймає документ, який регламентує виділення коштів, їх об'єми та об'єкти, на які мають витрачатися кошти, а з іншого боку бачимо намір виконавчих структур визначити все на власний розсуд," – говорить Тарас Стецьків.

Нагадаємо, що Тарас Стецьків був серед найактивніших осіб, які зуміли добитися виділення необхідних 50 мільйонів гривень повідомляє прес-служба ЛОО „Наша Україна”.

"Ми в співпраці з іншими депутатами, серед яких варто відзначити Андрія Шкіля та Павла Качура, зуміли добитися внесення в бюджет статті про виділення коштів. Тепер потрібно добитися, щоб ці кошти виділялися відповідно до потреб мешканців Львова, – переконаний Тарас Стецьків. - Саме для цього було ініційовано проведення круглих столів з залученням депутатського корпусу міської ради і представників громадськості. Саме їх напрацювання лягли в основу ухвали і буде неприпустимим проігнорувати волю львів'ян".