2 політичних псалмоспівця вирішили закосити під лабухів і забабахати прес-конференцію на містично-карбюраторну тему: „БЮТ, „Наша Україна” та Партія регіонів: три кити української політики чи три вершники апокаліпсису?” Не всі коні добігли до переправи. Тому деяких довелось пристрілити на танцполі.

Апокаліптичний радник Президента України Тарас Стецьків живий-здоровий, немає лише старозавітнього політолога Костянтина Бондаренка. Його проковтнули кити антикризової коаліції. 3 дні та 3 ночі він проведе у чреві гаспида, доки не очиститься від усіх своїх гріхів: свідомих і несвідомих. Такі кити не плачуть.

Замість Бондаренка, партію перкусії та струнних виконує Володимир Хрущак. Заради такого відповідального моменту його затягнули паском, як душару – по самі гланди. Він сидить, як відморожений камбал. Скрученим у трубочку голосом, запитує у Стецьківа про якісь казкові штукенції в укрполітиці. Ображається, що лідери і польові командидери не виставили йому, а в його фейсі і усьому укрнароду за те, що вони стояли на Майдані і мерзли. фай дулі фай дулі фай. Йому подобається зовнішня приємність страждання.

Стецьків – механічна, накручена апельсинка пише тепер ікони з Луценка. Величальним голосом виголошує містерію своєму новому лідеру. „Луценко мені сказав”. Звучить так, ніби з ним говорив сам Господь Бог, а він Мойсей з новими скрижалями заповіту. Шкода, що тільки не світиться.

Птиця-говорицця розпрягає по усій розі вітрів:

Ми повинні контролювати владу. Повинні тиснути на неї. Ми – народ. А вони – влада. Це сказав радник президента. Він що, не вважає себе представником влади? Чи в Ющенка вже ніякої влади нема? Це вже щось схоже на правду. Він був радником Кучми, коли той був прем’єром. Був одним з засновників НДП, коли та була при владі. Був з Кушнарьовим в одній партії. Тепер радник Ющенка.

Він щось там радить Ющенку, але у Ющенка ментальність якась така – непорадна. Коли в тебе усе забирають, то треба за то боротись, а Ющенко знає лише слово компроміс.

Стецьків створить нову філософію політики. Мегаідею. Принципово нову політичну якість. І тільки „Народна самооборона” та пророк її Луценко. Тільки „Самооборона” – панацея від усіх калік.

Він та Луценко хочуть організувати таке суспільство, яке б саме собі організувало потрібну їй владу. Стецьків косить під батька Махна, а Луценко – під Тараса Бульбу. Бо тільки на розхристаному та трохи анархічному шляху, ці 2 будулая від політики, збудують таку політику, як треба. Тільки кому?

Стецьків так розійшовся, що авторитетно заявив, що НРУ, УНП, Пора і „Наша Україна” мають перспективу лише тоді, коли вони будуть під кришею Луценка. отака конкретика. чіста. Бо усі триндять, а лише ми працюємо. Потрібні не слова, а діла. Десь я вже це чув.

Луценко та бравий Стецьків до Пасхи об’їдуть всю Україну. До Львова приїдуть у березні, на шевченківські дні. Бо спочатку, потрібно їхати туди, де важко: південь, центр, схід, Харків. Нас бояться, каже Стецьків. Хочуть заборонити, каже Тарас. Але сплава великого Луценка лосте і плоцвітає у селцях налодних. Амінь. Любі длузі. Наса сила в масі, у кількості. Улллллллллла!

Після цього – марш справедливості до Києва. Принци на білих конях і мулах прогнозують там побачити від півмільйона до мільйона людей. Там вони висунуть свої художні вимоги до Януковича, ВРУ та Ющенка. Ющенко ще жодного слова не сказав про „Самооборону”. А куди ж без батьківського благословення? Стецьків і Луценко, як лідери „Самооборони” хочуть зустрітись з президентом, щоб вибити з нього ставлення до свого руху.

Бо святі миротворці мученики не хочуть засновувати 138-у партію, вони хочуть, щоб усі існуючі партії об’єдналися в одне ціле. квадратне.

Влада і народ – єдині. Тільки народ, святий український народ повинен сформувати вимоги і сформулювати завдання для наступного етапу еволюційного розвитку батьківщини усього людства. А завдання лідерів, цих манюніх слуг народу, лише звести воєдино ці вимоги, їх структурувати і озвучити на загал. Ось вони, нові герої з когорти польових командирів.

Всьо. кінець. Стецьків побіг згадувати у мікрофон про якусь однокласницю, у яку він був закоханий. Вона, нажаль, не дала йому жодної відповіді на його палкі порухи юного серця.

P.S. Шановні керівники Львівського радіо, купіть своїм журналістам нормальний диктофон. Добре, що він ще не на бобінах.