Про це інформує ВЗГ ГУМВС України в м. Києві.

До дільничного інспектора міліції Подільського райуправління столичної міліції Михайла Підосичного звернулася місцева мешканка і повідомила, що з її 17-річним сином останні три роки регулярно вступав у сексуальний контакт дорослий чоловік. Син напередодні сам зізнався їй у цьому.

Правоохоронцям стало відомо, що три роки тому 14-річний підліток в одній з соціальних мереж Інтернету познайомився з 27-річним чоловіком.

Спочатку нових знайомих пов’язували онлайн-ігри, згодом молодик почав приїжджати в гості до хлопчика, щоб разом грати, а потім запросив до себе.

Користуючись тим, що хлопчик не усвідомлював своїх дій, збоченець пропонував йому роздягатись, спробувати сексуальні ігри, а далі почав вступати з підлітком у статеві відносини.

«Коли 17-річний юнак зрозумів всю сутність цих огидних неприродних відносин і вирішив припинити їх, ґвалтівник пригрозив, що викладе в соціальній мережі інформацію щодо їхніх стосунків. Шукаючи допомоги, хлопець розповів матері все, що з ним сталося», – йдеться в інформації.

В той час, як заявниця звернулася до дільничного за допомогою, 30-річний педофіл знову зателефонував її синові з вимогою про негайну зустріч і погрозами у разі відмови. Зустріч призначили. «Щоправда, цього разу збоченець задоволення не отримав – на побачення приїхали працівники міліції та одягли на нього кайданки», – пишуть міліціонери.

Педофіл приїхав з особистим планшетом, на якому правоохоронці виявили відео, яке було відзняте під час статевих актів з підлітком. Саме це любительське кіно і буде слугувати доказом вини під час розслідування цього резонансного злочину.

Наразі затриманий перебуває під арештом. Стосовно нього слідчим відділом Подільського райуправління столичної міліції відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 153 КК України (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом вчинене щодо неповнолітнього).

Санкція статті передбачає покарання до семи років позбавлення волі.