Процесії парафіян, на чолі з духовними особами, які читали молитви і кропили вулиці міста святою водою, йшли з районів Ваке, Сабуртало і Дідубе до Площі Героїв.

На цій площі, де встановлено Меморіал полеглим за територіальну цілісність Грузії, було проведено панахиду в пам'ять про загиблих героїв. Потім об'єднана процесія попрямувала до Метехського мосту.

Паралельна хода до цього мосту почалася і з району Самгорі. Всі чотири колони зібралися в районі Метехського мосту, де розпочалося урочисте богослужіння.

За інформацією Патріархії Грузії, «освячення Тбілісі проводиться вперше». Рішення про освячення столиці Грузії Католикос-Патріарх прийняв у зв'язку зі складною ситуацією в країні, що склалася напередодні призначених на 1 жовтня парламентських виборів. Йдеться не лише про різного роду політичні скандали, але й про виявлені факти тортур над в'язнями у двох грузинських в'язницях — у містах Кутаїсі та Тбілісі.

Церемонія приурочена до свята Воздвиження Животворящого Хреста Господнього, який православні християни відзначають 27 вересня.

Джерело: newsgeorgia.ru