Як повідомляє кореспондент «Вголосу» з місця події, лікарі зайшли в будівлю міської ради, де оточили директора департаменту гуманітарної політики Олега Березюка, вимагаючи відмовитись від ідеї створення госпрозрахункових відділень.

Якщо чиновники до них не прислухаються, стоматологи погрожують їхати до Києва і протестувати вже там. Люди запевняють, що введення госпрозрахунку породить в клініках корупцію, на якій наживатимуться чиновники.

«Нас хочуть перевести на госпрозрахунок: залишити 50%  бюджетників, а 50% лікарів перевести на госпрозрахунок. Це ще один з кроків до корупції. Як мені залишитись бюджетником? Звичайно, що це нові шляхи нашим чиновникам до здобування грошей», - розповіла стоматолог 4 поліклініки Леся.

Крім того, стоматологи не розуміють, чому госпрозрахункові відділення вводять саме у їхній галузі.

«Три чиновники так собі вирішили, на думку народу їм байдуже. Вони думають, що стоматологи найбільше заробляють грошей і їх треба перевести на госпрозрахунок. Інші галузі медицини не рухають. Чому акушерів-гінекологів, хірургів не чіпають?», – скаржаться лікарі.

На запитання стоматологів Олег Березюк відповісти не зміг, пообіцявши, втім, таки знайти компроміс.

Питання про створення госпрозрахункових відділень у стоматологічних клініках сьогодні винесли на розгляд сесії Львівської міськради. Втім, під час формування порядку денного, його було вилучено.