Що не кажіть, неприховані махінації із формуванням виборчих комісій – трюк цілком у дусі наших північних світочів демократії. "Лукашенко схвалює". Ув’язнення провідних опозиціонерів, переслідування неупереджених ЗМІ, адміністративний тиск влади, тиск на опозиційних кандидатів та виборців – і ми вже також дуже близькі до "вільних і демократичних" виборів. 

У чому ще донбаська влада готова слідувати білоруському прикладу – так це в блискучій дипломатії. Попри численні перестороги, попередження та натяки міжнародної спільноти, Янукович впевнено йде до того, щоб привести Україну до міжнародної ізоляції. Жорсткий критичний лист президента Франції Франсуа Олланда, нещодавні заяви президента Польщі Броніслава Коморовського, а найбільше – резолюція Сенату США, є цьому яскравими підтвердженнями.

Резолюція американського Сенату повинна змусити задуматись навіть найбільш далеких регіоналів. Адже вона не тільки визнає ув’язнення Юлії Тимошенко політично вмотивованим, закликає адміністрацію Януковича негайно звільнити усіх політв’язнів, але й наполегливо рекомендує Держдепу ввести санкції проти осіб, причетних до ув’язнення Тимошенко, ОБСЄ та Держдепу – чинити спільний багатосторонній дипломатичний тиск на правлячий в Україні режим.

 

Однак, хочу всіх запевнити: попри всі старання цієї влади, їй залишилось недовго.